Aktualności

MARATON INNOWACJI

sty 14, 2022 | Generator Dostępności, Włącznik Innowacji

Polecamy wydarzenie organizowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.
Maraton projektowania będzie okazją by wspólnie szukać, kształtować i prototypować rozwiązania dla wyzwań związanych z wykluczeniem społecznym. Maraton będzie bazował na metodzie Design Thinking, która pozwala na tworzenie innowacyjnych produktów i usług w oparciu o głębokie zrozumienie problemów i potrzeb użytkowników. Wydarzenie odbędzie się 1-2 lutego 2022, godz. 9:30-14:00 na platformie zoom.
Aby wziąć udział w Maratonie należy pobrać formularz zgłoszenia dostępnego na stronie: https://rops.krakow.pl/…/zapraszamy-na-iii-maraton… oraz odesłać podpisany (skan/zdjęcie) na adres iws@rops.krakow.pl do 20 stycznia do północy.

Nie czekaj! Zgłoś się i zrób mały krok w stronę dużej zmiany!

Maraton Innowacji organizowany jest w ramach Projektu pn. „Inkubator Włączenia Społecznego” realizowanego przez partnerstwo: Województwo Małopolskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie, Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego oraz Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Działania 4.1 Innowacje Społeczne.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status