Już 15 maja w Koninie odbędzie się Seminarium na rzecz dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, które organizujemy z Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie. Zapraszamy 15 maja 2023 r. do Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie, ul. Sosnowa 14, godzina 10.00 do 15.00, sala 208.

W trakcie wydarzenia innowatorki zaprezentują 4. innowacje społeczne, które w swojej pracy mogą wykorzystać nauczyciele (-lki), pedagodzy (-żki), terapeuci(-tki) i wszyscy specjaliści i specjalistki z obszaru edukacji włączającej.
O czym usłyszycie na Seminarium?
“Autyzm relacyjnie”, dr Paulina Gołaska-Ciesielska, Centrum Wspierania Relacji,
“Ster na integrację”, Ewa Kaniewska-Mackiewicz, Niepubliczna Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna WSG w Bydgoszczy,
“Matematyka 3 i ¾”, Monika Sawicka, Fundacja Rozwoju Edukacji Empatycznej,
“Klub Świadomej Młodzieży. Praktyki zwiększające dostępność dla osób w spektrum autyzmu”, Sylwia Kowalska, Fundacja Autism Team.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową agendą wydarzenia dostępną poniżej:
AGEDNA – Seminarium innowacji

Zapisy odbywają się poprzez bazę ISOS, aby wziąć udział w seminarium, należy zalogować się lub zarejestrować na stronie: https://szkolenia.cdnkonin.pl/, a następnie wybrać seminarium spośród pozostałych wydarzeń.

W sprawach rejestracji prosimy o kontakt z Agnieszką Piekarską z Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie tel. 604443255, apiekarska@cdnkonin.pl
na pozostałe pytania odpowie Magdalena Antkowiak, tel. 695 214 378, magdalena.antkowiak@rops.poznan.pl

Do zobaczenia!