Dr Paulina Gołaska-Ciesielska – założycielka Centrum Wspierania Relacji, fundatorka i prezeska Fundacji Relacyjni, redaktorka naczelna czasopisma “Człowiek i Relacje”. Psycholożka, pedagożka specjalna, badaczka, terapeutka relacyjna. Członkini IARPP (Międzynarodowego Towarzystwa Psychoterapii i Psychoanalizy Relacyjnej). Od ponad 12 lat pracuje z rodzinami z dziećmi w spektrum autyzmu i/lub niepełnosprawnością w różnorodnych środowiskach edukacyjno-terapeutycznych – przedszkolach, szkołach, gabinecie prywatnym. Prowadzi szkolenia, warsztaty, superwizje, jest wykładowczynią akademicką.

Jest jej bliska praca terapeutyczna, która polega na wspieraniu jego rozwoju emocjonalnego oraz zdolności do symbolicznego myślenia. Zależy jej na nawiązywaniu kontaktu i stworzeniu bezpiecznej relacji, opartej na obopólnym szacunku i życzliwości.

Inspirację do pracy czerpie z różnych podejść, m.in. niedyrektywnego w ujęciu H. Olechnowicz, interpersonalnego w ujęciu M. Zalewskiej, psychoterapii zorientowanej rozwojowo, terapii zabawą oraz psychoanalizy.

Autorka innowacji: Autyzm relacyjnie, Rodzicielstwo i Niepełnosprawność, Świadomość i Relacje.

ZAPRASZAMY NA KONSULTACJE INDYWIDUALNE Z PAULINĄ GOŁASKĄ – CIESIELSKĄ
“Uczeń w spektrum autyzmu w edukacji” 11.03.2023 r., w godzinach od 10.00 do 18.00