Aktualności

Akademia Innowacji

wrz 9, 2022 | Generator Dostępności, Włącznik Innowacji

Zapraszamy na ostatnie spotkanie innowatorów społecznych organizowane w ramach Akademii Dostępnej Innowacji Społecznej. Tym razem spotykamy się w Poznaniu w dniach 13-14 września br. Wiodącą tematyką  będzie analiza i wykorzystanie trendów do tworzenia zmian i projektowania produktów, usług dostosowanych do zmieniających się potrzeb i wartości użytkowników. Będziecie mogli zapoznać się trendwatchingiem, oraz dowiedzieć się na czym polega umiejętność czytania pojawiających się sygnałów i trendów, jak i gdzie ją wykorzystać . Wykład wraz z warsztatami poprowadzi dla nas Katarzyna Andrzejczyk-Briks.
Gościć będziemy również na „Niewidzialnej ulicy”. Będziemy mieli okazję odkrywać sekrety tego miejsca, poszerzając horyzonty swoich zmysłów, https://niewidzialnaulica.pl/. Niewidzialna Ulica to miejsce inne niż wszystkie, wyjątkowe, fascynujące pod każdym względem.

Zapraszamy! –> Rejestracja poprzez Formularz zgłoszeniowy https://forms.gle/PwBPPzE3Aje4ntJ46. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Spotkanie finansowane ze środków UE. Kontakt 690 929 145

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status