Aktualności

Wizyta studyjna z Włącznikiem

lis 18, 2021 | Włącznik Innowacji

Serdecznie zapraszamy do udziału w wizycie studyjnej organizowanej w ramach inkubatora Włącznik. Odwiedzimy miejsca i organizacje związane z innowacjami społecznymi na terenie Trójmiasta w dniach 2-3 grudnia. Zapraszamy zarówno osoby testujące innowacje w naszym inkubatorze jak i osoby dopiero przymierzające się do projektowania innowacji społecznych.

Testowanie, wdrażanie, ewaluacja i….? Podczas wizyty chcemy wybiec nieco w przyszłość i porozmawiać o tym, co zrobić by innowacje żyły dalej, także po zakończeniu testowania w ramach inkubatora.
Poruszymy tematy dotyczące:
– budowania komunikacji i trwałego partnerstwa z biznesem,
– prowadzenia skutecznego marketingu i PR wokół innowacji,
– skalowania innowacji przy współpracy z samorządem,

Udział w wizycie jest całkowicie bezpłatny. Zapewniamy wyżywienie, nocleg oraz transport na trasie Poznań-Trójmiasto-Poznań z przystankiem w Bydgoszczy.
Wizyta to także przestrzeń i niepowtarzalna okazja do wzajemnego dzielenia się doświadczeniami, inspiracjami i sukcesami. Na zgłoszenia czekamy do poniedziałki, 21 listopada. Decyduje kolejność zgłoszeń. Z jednej organizacji/grupy nieformalnej mogą zgłosić się maksymalnie 2 osoby. Formą zgłoszenia wypełnienie do nas formularza dostępnego pod linkiem: https://forms.gle/tV3mg6Bavxbgcs38A

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: agata.siwek@rops.poznan.pl tel. 695 214 393


Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status