Aktualności

10 Projektów Innowacji w ścisłej czołówce I naboru!

mar 19, 2021 | Włącznik Innowacji

Właśnie zakończył się II etap I naboru we Właczniku. Znamy już wyniki oceny Komisji. Spośród 19 nadesłanych Projektów Innowacji wyłoniliśmy 10, których autorzy i autorki otrzymali zaproszenie do ostatniego, III etapu naboru do inkubatora Włącznik Innowacji Społecznych.

Wśród pozytywnie ocenionych zgłoszeń znalazły się pomysły na innowacje dotyczące tematyki m.in. osób lgbtq+, migrantów i migrantek, osób z niepełnosprawnościami, seniorów mieszkających w DPSach, rozwoju wcześniaków a także przeciwdziałania ubóstwu menstruacyjnemu.

Ogromnie dziękujemy wszystkim innowatorom i innowatorkom za inspirującą i owocną współpracę w ostatnich miesiącach.

Więcej informacji oraz lista rankingowa dostępne tutaj.

[Na grafice widnieje białe tło i napisy. Na górze obrazka znajduje się logotyp projektu – Inkubator Włącznik. W centralnym miejscu widnieje liczba 10 oraz dwie ikony postaci. W dolnej części znajduje się napis “projektów w III etapie”. Na samym dole znajdują się logotypy. Kolejno: logotyp Funduszy Europejskich, flaga Rzeczpospolitej Polski oraz Unii Europejskiej]

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status